Képzeld el, hogy a vezetés nem csak rutin, hanem egy izgalmas, önismereti kaland. Egy olyan utazás, ahol a volán mögött ülve magabiztos és nyugodt lehetsz.
Ha igen, a konferencia során bemutatott módszerek és eszközök pontosan neked szólnak!
A konferencia segít neked, hogy ezeket a félelmeket magabiztossággá és nyugalommá alakítsd. Gyere el, és ismerd meg, hogyan lehet a vezetés élmény és szabadság minden egyes alkalommal!
A konferencián, kiemelkedő szakértők segítségével segítünk megérteni és leküzdeni a vezetéstől való félelmeket.
A következő témákban mélyedhetsz el:
Hogyan befolyásolja a halogatás a vezetési szokásaidat, és miként győzheted le ezt a gátló tényezőt?
Miképp kezelhetők az ADHD-val kapcsolatos kihívások az autóvezetés során?
Melyek a szorongás különböző típusai, és tanuld meg hatékonyan kezelni azokat?
Melyek a legfontosabb alapelvek, amelyek alkalmazásával biztonságosan közlekedhetsz az utakon?
Miért ünnepeljük a nők értékes hozzájárulását az autóipar fejlődéséhez és erősítsük meg a nők szerepét a világban?
Hogyan fejleszd ki a profi sofőrök gondolkodásmódját, hogy minden helyzetben magabiztosan vezethess?
Csatlakozz hozzánk, és fedezd fel az autóvezetés igazi szabadságát, miközben szakértői tanácsokkal és gyakorlati útmutatással gazdagodsz.
Találd meg az autóvezetés örömét, tedd mindezt félelem nélkül, élvezettel és magabiztosan!
Közgazdász vagyok és, közel 30 évnyi televíziós tapasztalattal rendelkezem, jelenleg is a TV2 egyik meghatározó arca. Képernyős munkám mellett évek óta készítek fel cégvezetőket illetve a cég első számú vezetőit nyilvános beszédre, prezentációkra. Saját, kidolgozott tanítási módszertanom lényege, hogy a kommunikáció minden elemében tanulható. Jó előadóból lehet kitűnővé válni, a szorongás, az izgulás, a beszédhibák pedig leküzdhetőek.
Azon kevesek közé tartozom, akiket sokkal inkább a jövő, mintsem a múlt érdekel. Elsősorban a hogyanok foglalkoztatnak és a változás mikéntjei.
Szakterületeim: időgazdálkodás, karriermenedzsment, konfliktus- és stresszkezelés, az önbizalom pszichológiája.
Eddig megjelent könyveim: A siker tervezhető (2018), 100 mondat, amely megváltoztatta az életemet (2020) és A lélek igazságai (2022)
„Célok nélkül csak lézengeni lehet saját életünkben, létezni nem!”- vallja meghívott előadónk.
Arra kértük, járjunk a végére, miként lehet a puszta vágyakat megkülönböztetni az igazi céloktól? Van-e olyan, hogy elég jó cél? És nem utolsó sorban milyen technikák és
módszerek léteznek a célkijelölés világában, hogy kijussunk a gödörből? Ezekre a kérdésekre keressük a választ.
A fókuszban a hogyanok és a praktikus pszichoedukációs tudás állnak.
Munka szakpszichológusként elsősorban alkalmasságvizsgálattal, fejlesztéssel, munkahelyi kérdések, problémák megoldásával foglalkozom. Fő szakterületem a közlekedés emberi tényezőinek vizsgálata, alkalmasság megállapítása, baleseti elemzések elvégzése és egyetemi, tanfolyami szinten való oktatása.
Személyes érintettség kapcsán hoztuk létre Polgár Dáviddal A Felnőtt ADHD-sok Magyarországi Egyesületét 1 évvel ezelőtt.Szívügyünk a felnőtt ADHD-sok támogatása a legkülönbözőbb területeken, többek között az edukációban, kapcsolódási lehetőségek szervezésében és társszervezetekkel történő együttműködésben.
Az ADHD-val kapcsolatban szívügyem a serdülő és fiatal felnőtt korosztály körében történő edukálás az érintettség különböző területein
Szakpszichológusként és egy nagy baleset túlélőjeként, valamint egy öreg Volvo szerelmeseként abban támogatlak, hogy ne csak merj vezetni, hanem örömmel és felszabadultan tedd azt, legyél akár kezdő vagy akár egy baleset után térnél vissza a pályára és a volán mögé.
Több mint 20 éve dolgozom orvosként. Foglalkozás-egészségügyből szakvizsgáztam, szakmai tapasztalatom azonban túlmutat ezen a területen, hiszen pályám kezdetétől katonaorvosként dolgozom. Hivatásom során gyakran kerültem gyors döntést igénylő, komoly kihívást jelentő helyzetekbe, a világ több pontján is. Hivatásom mellett hobbiként is fontosnak tartom, hogy átadjam tudásomat az alapvető egészségügyi ismereteket illetően, az ilyen képesítéssel nem rendelkezők számára is.
Miért kütyüzünk autóvezetés közben még akkor is amikor tudjuk racionálisan, hogy életveszélyes? Az új vezetés támogató rendszerek mikor akadályoznak? Milyen technológiák segíthetnek a vezetés közben jelentkező stressz csökkentésére? Hogyan használjuk a navigációt, hogy tényleg hasznos legyen? Mit tegyünk ha hibázik? Az előadás azon új technológiai újításokra és kihívásokra fókuszál, amelyekkel találkozhatunk a modern autóvezetési környezetben.
Író, blogger és nőtörténelem-kutató vagyok. A hagyományosan elfogadott szerepeket (lány, feleség, anya, háziasszony stb.) betöltő nők történelmi mindennapjaival és olyan jelenségek, kettős mércék gyökerével foglalkozom, melyek a mai napig akadályozzák a nőket az önkifejezésben vagy megnehezítik érdekérvényesítésüket.
Az előadásban arról lesz szó, hogy a női sofőrök illetve magának az autómobilnak a terjedésével, hogyan jelent meg a 20. század első felében a női autóvezető, mint rossz ügyetlen, figyelmetlen stb. sofőr sztereotípiája. A női autóvezetők számának a terjedésével ugyanis párhuzamosan nőtt a patriarchális társadalom félelme, hogy az önállóan közlekedő, ezért szabadabb nő – a női sofőr mint olyan – veszélyezteti a hagyományos női szerepek (anya, feleség stb.) betöltését. Ennek megfelelően a korabeli médiumok, újságok, karikatúrák, viccek olyan kliséket kezdtek gyártani a női autóvezetőkről, ahogyan akkoriban hívták, soffőzökről (pl. hogy férfiasak, elvesztik nőiességüket, természetellenes, fizikumunkat és szellemi képességeiket meghaladó tevékenységet űznek az autóvezetéssel) – melyek annak ellenére, hogy évezredes eszközök arra, hogy a nőket az élet valamely területétől távol tartsanak – még ma is velünk élnek.
Résztvevők:
Szabó Eszter, Limpár Imre, Zerkovitz Dávid, Dr. Varga Annamária, Dr. Sipka Bence
Moderátor: Demcsák Zsuzsa